JESTEŚMY

MOBILNI,
PROFESJONALNI,
RZETELNI

DLA CIEBIE

O NAS

Fizjodom

Firma zajmująca się świadczeniem usług rehabilitacyjnych w domu pacjenta. W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani magistrowie fizjoterapii. Jesteśmy certyfikowanymi terapeutami takich metod jak PNF, NDT Bobath, terapii manualnej szkoła praska, kinesiology taping, terapii taktylnej oraz terapii powięziowej. Nasza działalność oparta jest również o współpracę z lekarzami różnych specjalizacji w tym rehabilitacji medycznej, neurologa, ortopedy. Naszym celem było stworzenie mobilnej rehabilitacji, która umożliwi korzystanie z rehabilitacji osobom  które pragną polepszyć swój stan zdrowia dzięki fachowej wiedzy wykwalifikowanego personelu oraz najskuteczniejszymi metodami rehabilitacji w najbardziej przyjaznym środowisku dla Ciebie jakim jest Twój własny dom.

Cechy, które nas charakteryzują to profesjonalizm, pasja, doświadczenie, dostępność oraz mobilność. W swojej ofercie posiadamy jedną z najbardziej skutecznych na świecie metod przeciwbólowych jaką jest terapia falą uderzeniową.

Dzięki naszej firmie terapia falą uderzeniową dostępna jest już w Jaśle, Krośnie, Gorlicach oraz okolicach.

 

Pracujemy również  z pacjentami z SM, SLA, RZS, udarem mózgu, Parkinsonem, urazach kończyn górnych i dolnych, rwie kulszowej itd…

masaż jasło, rehabilitacja jasło, fala uderzeniowa jasło, fizjodom jasło, udar mózgu jasło, rehabilitacja domowa jasło.

Działamy od 2006 roku

WSZYTSKIE ZABIEGI WYKONUJEMY W DOMU PACJENTA,
PRZYJEŻDŻAJĄC ZE SWOIM SPRZĘTEM
REHABILITACYJNYM


Działamy na obszarze powiatu jasielskiego, krośnieńskiego i gorlickiego.